Пункт європейської інформації.


Пункт європейської інформації Центральної бібліотеки красилівської міської ради


Красилівська центральна районна бібліотека   стала переможцем у проекті «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках», що діє за підтримки програми Євросоюзу «Еразмус + Жан Моне» та Української бібліотечної асоціації. Проект передбачає активну роботу бібліотеки з популяризації знань про ЄС та європейський вибір України шляхом створення Пункту європейської інформації  для надання інформаційно-просвітницьких послуг мешканцям місцевої громади.

Основним завданням Пункту є розширення доступу жителів м. Красилова до інформаційних ресурсів та електронних баз даних матеріалів по ЄС, економіці, політиці, освітніх та культурних процесів країн-членів ЄС та кандидатів. Велика увага приділяється обміну інформацією та співпраці з освітніми установами, громадськими організаціями, органами державної влади, ЗМІ.
Пункт європейської інформації створено в Інтернет-центрі Красилівської центральної районної бібліотеки, в якому усім зацікавленим особам (учням шкіл, студентам, викладачам, підприємцям, безробітнім), всім жителям і гостям Красилівщини  буде надано доступ до інформаційних ресурсів та електронних баз даних щодо функціонування інституцій Європейського Союзу та інших європейських організацій, економіки, можливостей навчання, участі в наукових, молодіжних та інших програмах ЄС.
Послуги Пункту європейської інформації:
- збір, обробка та презентація матеріалів з питань європейської інтеграції;
- забезпечення доступу до інформаційних ресурсів через Інтернет;
- створення електронної бази даних матеріалів та забезпечення доступу до неї через мережу Інтернет;
-  обмін інформацією з освітніми установами, громадськими організаціями, органами державної влади, ЗМІ, іноземними представництвами та європейськими організаціями;
- проведення круглих столів та семінарів з питань європейської інтеграції;
- перегляд  документальних фільмів з європейських прав людини у рамках клубу документального кіно Docudays UA  при центральній районній бібліотеці з подальшим обговоренням.


Розклад роботи ПЄІ:
щодня з 9:00 до 17:00, субота - вихідний, неділя з 10:00 до 17:00.

Немає коментарів:

Дописати коментар