вівторок, 7 червня 2022 р.

Володимир Булаєнко

 

В селі Сорокодуби у селянській сім’ї 8 червня 1918 року народився наш земляк, воїн, поет - Володимир Булаєнко. Доля відміряла поетові короткий, як спалах зорі шлях, проте він залишив після себе літературну спадщину, з якої черпають мудре, добре, вічне.

Ім’я Володимира Булаєнка нині золотом сяє на меморіальній дошці у Спілці письменників України. Воно відоме не лише подолянам, а всім шанувальникам української поезії.  

Вже стало доброю традицією у червні, в день народження нашого талановитого земляка, проводити  конкурс поетичних читань поезії  Володимира Булаєнка  «Поки серце в нас живе…».  В конкурсі прийняли участь 24 учасники. Прослухавши всіх конкурсантів, журі підвело підсумки і визначило переможців. Ними стали діти та молодь Красилівської громади Дарина Навроцька, Софія Діхтяр, Кирило Цехмайструк. Міський голова Ніла Островська нагородила лауреатів дипломами та грошовими винагородами. А всі учасники отримають дипломи та солодкі подарунки.

Вітаємо  переможців і усіх, хто долучився до конкурсу поетичних читань поезії  Володимира Булаєнка  «Поки серце в нас живе…». Віримо, що чистим патріотичним почуттям проросте така поезія в юних душах, пробуджуюючи  в  душах любов до Батьківщини, гордість за неї та її оборонців.Немає коментарів:

Дописати коментар